Zmiany, zmiany, zmiany…

Ferie zimowe szybko się skończyły,  a dzieci z uśmiechem powróciły do szkoły.  My też się cieszymy, mimo że te 2 tygodnie to był dla nas okres wytężonej pracy. Wychodząc naprzeciw prośbom i oczekiwaniom rodziców zrobiliśmy wszystko, aby zlikwidować dwuzmianowy system nauki w naszej szkole. Aby to zrealizować, musieliśmy przeprowadzić prace remontowe w klasach, przenieść  w inne miejsce pokój nauczycielski i  kancelarię szkoły oraz zakupić odpowiednie meble dla uczniów klas 1-3. Udało się!!!

Dziękujemy wszystkim, którzy nam pomagali poświęcając swój prywatny czas. Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców z przewodniczącą panią Anitą Dąbrowska na czele,  za podjęcie decyzji o przeznaczeniu środków finansowych na  zakup części wyposażenia do jednej z klas lekcyjnych.  Ufamy, że zarówno dzieci, jak i rodzice będą zadowoleni, z przeprowadzonych zmian.  My jesteśmy.