Zawody sportowe

30.09.2020r na stadionie sportowym RKS „Cukrownik” Chybie odbyły się powiatowe sztafetowe biegi przełajowe, w których wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej im. Pawła Kojzara w Mnichu. Zarówno chłopcy jak i dziewczyny odważnie stanęli do rywalizacji sportowej, reprezentując godnie swoją szkołę. Zawody zmusiły naszych zaciętych sportowców do ogromnego wysiłku, podczas którego dali z siebie wszystko i wrócili z tarczą bardzo ważnego bagażu doświadczeń.
W nagrodę za włożony trud biegacze z Mnicha uzupełnili utracone kalorie smacznymi frykasami przyrządzonymi przez mamę jednej z zawodniczek, za co serdecznie dziękujemy.
Za pokonanie tremy i reprezentowanie z dumą szkoły wszystkim uczestnikom zawodów GRATULUJEMY !!! – w myśl starej zasadzie, że zwycięzcy są na mecie.

DZIEŃ CHŁOPAKA

List dla Ziemi