Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Dzisiaj uczniowie naszej szkoły spełnili swój uczniowski obowiązek i dokonali wyboru przedstawicieli Samorządu. W tym roku nie było wielu kandydatów i dlatego postanowiliśmy nie organizować debaty wyborczej, jak to miało miejsce w poprzednich latach, ale kandydatki nagrały swoje spoty wyborcze. ☑️
Każda klasa obejrzała spot, następnie przystąpiła do głosowania.
W głosowaniu wzięło udział 289 uczniów 🗳️, i tak:
-przewodniczącą została uczennica z klasy 7b LENA KROPKA
– I zastępcą uczennica z klasy 8a MILENA KRZEMPEK
– II zastępcą uczennica z klasy 6a ZUZANNA GABZDYL
👏👏👏
Przy okazji wyborów do SU przeprowadziliśmy również wybory przedstawicieli z naszej szkoły do Młodzieżowej Rady Gminy. Na sesjach MRG będą nas reprezentować: Lena Kropka (klasa 7b), Helena Pryczek (klasa 6a), Piotr Staniek (klasa 7a).
Wszystkim kandydatom, a przede wszystkim naszej przewodniczącej serdecznie gratulujemy, podziwiamy za odwagę zgłoszenia swoich kandydatur i liczymy, ze będą godne reprezentować naszą społeczność szkolną.

150-lecie Szkolnictwa w Mnichu