Sukces naszych uczniów

Kultywując wieloletnią tradycję, uczniowie klasy Va: Adrian Górniak i Wiktor Sieciechowski naszej szkoły w dniu 10.11.2023 roku wystartowali w powiatowym turnieju tenisa stołowego, który odbył się w nowej hali sportowej w Szkole Podstawowej w Chybiu, która od lat jest jaskinią sukcesów tej dyscypliny sportu w południowych rubieżach Śląska.

Po zaciętej rywalizacji nasi młodzi „Grubbowie” z żelaznymi nerwami rozprawili się na swoją korzyść ze wszystkimi rywalami.  W pokonanym polu pozostawili faworyzowanych przez statystyki uczniów ze szkół podstawowych naszego powiatu.

Najwyższe miejsce na podium umożliwiło naszym tenisistom udział w kolejnym etapie rywalizacji na kolejnym szczeblu.

Wszystkim naszym sportowcom i opiekunom serdecznie gratulujemy.  Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy i czekamy do najbliższego wtorku na kolejne trofea.

Lata 80-te