Sportowe osiągnięcia naszych uczniów

23 września 2022 roku odbyły się gminne zawody szkół podstawowych w Sztafetowych Biegach Przełajowych. 🏃‍♀️🏃23 września 2022 roku odbyły się gminne zawody szkół podstawowych w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Naszą szkołę reprezentowały 4 zespoły. W kategorii klas młodszych jak i starszych wzięli udział chłopcy i dziewczyny. Wszystkie nasze drużyny dobiegły wzorowo do mety. Dziewczęta grupy młodszej zajęły II miejsce. 🥈👏W jej skład weszły: Wiktoria Tańska, Zofia Kusz, Ela Pollak, Maria Siemienik, Anna Mencnarowska, Kamila Rudnik, Nadia Klisz. Starsza grupa dziewcząt zdobyła III miejsce.🥉👏 Drużynę tę reprezentowały: Amelia Oszek, Kornelia Zielińska, Aneta Lazar, Lena Łukosz, Vanessa Marcinków, Martna Miałchowska.
Jednak zasłużone zwycięstwo przypadło naszym chłopakom. I miejsce w kategorii młodszej grupy wywalczyli: Michał Chrapek, Hubert Sterkowiec, Kacper Kruszyński, Miłosz Oszek, Kajetan Rajba, Jakub Lapczyk.🥇👏👏 Jutro drużyna będzie reprezentowała naszą gminę na szczeblu powiatowym w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Zasłużone zwycięstwo zdobyli również chłopcy grupy starszej, a więc: Łukasz Muras, Adaam Pisarek, Łukasz Gabzdyl, Maksymilian Dąbrowski, Remigiusz Palica i Alan Walas. Ta drużyna z kolei będzie rywalizowała w powiecie w przyszłym tygodniu.