Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021

Wszyscy z utęsknieniem czekaliśmy na ten dzień, kiedy to po długiej przerwie będziemy mogli się znów zobaczyć.

W tym roku 1 września obchodziliśmy w nieco inny sposób niż czyniliśmy to do tej pory. Uczniowie naszej szkoły w gronie kolegów i koleżanek z klasy   spotykali się ze swoimi wychowawcami w salach. Tylko najmłodsi, a zarazem nowi uczniowie naszej szkoły przybyli na spotkanie ze  swoimi paniami w towarzystwie rodziców.

Mimo nowych zasad funkcjonowania szkoły w trudnym czasie pandemii niezmiernie cieszymy się z możliwości spotkania  z naszymi uczniami i prowadzenia lekcji w sposób tradycyjny.

WSZYSTKIM UCZNIOM, RODZICOM I NAUCZYCIELOM ŻYCZYMY                                                                                                WSPANIAŁEGO ROKU SZKOLNEGO!!

Nowe dokumenty