Pomoc dla Ukrainy

Informacje dotyczące akcji organizowanych w celu pomocy Ukrainie.
Zbiórka będzie prowadzona od poniedziałku do piątku. Wszelkie dary można zostawić w dyżurce i w sali➡️ 1️⃣0️⃣1️⃣a (28.02 – 04.03) w godzinach pracy szkoły.
Zebrane rzeczy zostaną przetransportowane od nas z pomocą strażaków OSP do wyznaczonych punktów i trafią bezpośrednio do potrzebujących.
Będziemy zbierać aktualnie najbardziej potrzebne rzeczy w stanie używalności:
Sprzęt i pościel:
łóżka polowe – składane z materacami, dmuchane materace, koce, śpiwory, karimaty, mokre i suche chusteczki, pampersy, środki opatrunkowe, środki higieny osobistej itp.
Artykuły spożywcze z dłuższym terminem ważności do spożycia, m.in.:
konserwy mięsne, rybne, pasztety, warzywne, owocowe ; przetwory mięsne np. pulpety, klopsy, klopsy, gołąbki itp.; makarony; kasze, ryż,; przetwory warzywne i owocowe; olej spożywczy; mleko dla dzieci; itp.
Z góry serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zdecydują się na udzielenie wsparcia i pomocy! 💝

Zapisy do klasy pierwszej