Podziękowania

„W codziennym życiu wyraźnie widać, że to nie szczęście czyni nas wdzięcznymi, lecz wdzięczność – szczęśliwymi” (David Steindl-Rast)
❤️❤️❤️ Tak więc z wdzięcznością chylę czoła przed wszystkimi gośćmi, dyrektorami, absolwentami, nauczycielami, pracownikami, mieszkańcami sołectwa Mnich i gminy Chybie, którzy zaszczycili nas swą obecnością z okazji Jubileuszu 150- lecia szkolnictwa w Mnichu. Uroczystość podczas, której nadany został naszej szkole sztandar, co istotne, w obecności rodziny patrona szkoły – Pawła Kojzara była wzruszająca, podniosła i z pewnością zapadnie na długo w naszej pamięci. Bardzo dziękuję wszystkim za obecność, za odwiedziny szkoły do godzin wieczornych i ogrom ciepłych słów. Dziękuję obecnym nauczycielom i pracownikom, którzy nie szczędzili sił i kreatywności aby przygotować to spektakularne wydarzenie. Wszystkim Państwu z serca dziękuję.
Z wyrazami szacunku Lilla Salachna – Brzoza dyrektor Szkoły Podstawowej w Mnichu🌹🌹🌹
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, piwonia i tekst

SZTANDAR SZKOŁY