Podziękowania

„Dobrą rzeczą jest dawać gdy nas proszą, ale lepszą czynić tak, kiedy niczego od nas nie żądają”❤️❤️❤️
Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej im. P. Kojzara w Mnichu z przewodniczącą Anitą Dąbrowską na czele, to zespół kreatywnych wspaniałych i bardzo oddanych rodziców.😊 Potrafią doskonale inicjować przedsięwzięcia i działać na rzecz uczniów, a tym razem również na rzecz potrzebujących z Ukrainy. „Babski Comber” zorganizowany z okazji Dnia Kobiet to czas dobrej zabawy, radości, uśmiechu i oderwania się od trudów dnia codziennego. 🧑‍🤝‍🧑👭💃💃 Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji tego balu. 😄 Szczególnie dziękujemy Paniom z KGW w Mnichu, które zadbały o pyszne jedzenie. Panie, które gotowały to: Anna Krzempek,Danuta Loska,Grażyna Glupczyk, Maria Wójcikiewicz, Antonina Zielińska, Leokadia Kuboszek, Mirosława Ochodek. 🌹 DZIĘKUJEMY 🌹❤️Babski Comber uświetnił występ pary tanecznej Miriam Fusik i Bartłomiej Krzempek, którym również serdecznie dziękujemy. ❤️🌹 Dochód z balu zasili fundusz RR i przeznaczony będzie na potrzeby uczniów i szkoły.
W imieniu uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły składam wszystkim organizatorom i uczestnikom serdeczne podziękowania i wyrazy wdzięczności.🌹🌹❤️
Lilla Salachna- Brzoza dyrektor SP w Mnichu

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i w budynku