Laboratoria przyszłości – kolejne zakupy

#LaboratoriaPrzyszłości                #laboratoriaPrzyszlosci

Laboratoria Przyszłości to Program skierowany do szkół podstawowych oraz ogólnokształcących szkół artystycznych. Jego celem jest budowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów. W ramach Programu nasza szkoła  otrzymała od państwa wsparcie finansowe na zakup wyposażenia technicznego niezbędnego do rozwoju umiejętności praktycznych wśród dzieci i młodzieży.

W końcowym etapie zakupów wzbogaciliśmy się o sprzęt do profesjonalnej pracowni fotograficznej w której uczniowie na zajęciach dodatkowych i nie tylko będą mogli doskonalić swój warsztat fotograficzny z wykorzystaniem różnorakich sprzętów takich jak: green screen, zestaw oświetleniowy, zestaw do mocowania teł.

W naszych klasopracowniach pojawiły się stoliki i krzesełka tak by uczniowie wygodnie mogli uczestniczyć w zajęciach lekcyjnych.

Największą nowinką na naszych zajęciach będą jednak fotony.