Konkurs otograficzny dla klas 2 i 3 już rozstrzygnięty!

Uczniowie rozwiazywali krótki test dotyczący zasad ortografii i napisali tekst dyktanda. 💪Do etapu szkolnego zakwalifikowali się następujacy uczniowie: z 2a- Marzena Pollak, Karol Herok, Anna Bura; z 2b- Kamil Plata, Sandra Gros, Sandra Gaszczyk; a z klasy 3a- Zuzanna Filapek, Adrian Górniak, Zuzanna Kajstura, Zuzanna Lapczyk i Milena Sufa, a z 3b-Larisa Bizoń, Joanna Puczok, Maria Danel, Kacper Janik i Michał Chrapek. Uczniowie z wielkim entuzjazem, ale też z przejęciem przystapili do konkursu. Zwyciężcą klas drugich został Kamil Plata z 2b, a wśród uczniów klas trzecich Zuzanna Kajstura z 3a. 👏Podczas Dnia Dziecka „mistrzowie ortografii” otrzymali z rąk Pani Dyrektor przepiękne medale, dyplomy, nagrody książkowe. Pozostali uczniowie biorący udział w tym konkursie słodką nagrodę za uczestnictwo i życzenia dalszych sukcesów w naszej polskiej ortografii.

Spotkanie z ratownikiem medycznym

Ósmoklasiści w Warszawie