Kolejny numer gazetki szkolnej – tym razem już z nazwą!

Miło nam poinformować, iż w szkolnym obiegu znajduje się już drugi numer naszego pisemka. Co warte podkreślenia – gazetka ta wreszcie została opatrzona tytułem, choć wybór nazwy był nie lada wyzwaniem, gdyż napłynęło do nas prawie pięćdziesiąt propozycji! Pozostaje nam mieć nadzieję, iż sam tytuł „Echa Kojzarówki” – przypadnie Wam do gustu, a zawartość pisemka wzbudzi żywe zainteresowanie, a może nawet odbije się szerokim echem po szkolnych korytarzach.

Wewnątrz tego walentynkowo-feryjnego numeru znaleźć można między innymi: felietonistyczne rozważania – tym razem między innymi na temat śpiulkania, interesujący wywiad poświęcony miłości i nie tylko, wyniki ogólnoszkolnej ankiety, przystępny przepis na romantyczny posiłek, a także garść innych, niemniej ważnych faktów, informacji czy wreszcie porad.

A na koniec dodamy jeszcze tylko, iż wydanie tego numeru w czasie, kiedy uczniowie klas starszych (a więc także i cała nasza redakcja) musieli pracować na odległość, okazało się dla nas nie lada wyzwaniem! Daliśmy jednak radę, a na dodatek oprócz wydania papierowego, którym w minionych dniach zaczytywali się uczniowie z klas 1-4, przygotowaliśmy także i wersję elektroniczną pisemka, którą można poniżej pobrać i odczytać.

Jak zawsze – życzymy fascynującej lektury!

>>> Link do gazetki <<<

Bezpieczne FERIE