„Echa Kojzarówki”

🤗📰,,Echa Kojzarówki” ponownie w rękach czytelników!📰🤗
Z wielką radością w ostatnim dniu listopada oddaliśmy do rąk naszych wiernych czytelników pierwszy w tym roku szkolnym numer gazetki ,,Echa Kojzarówki”. 💪Jak zawsze – prace redaktorskie trwały do ostatniej chwili, dzięki czemu pisemko to jest dopieszczone zarówno merytorycznie, jak i edytorsko.
Tym razem na warsztat wzięliśmy temat dość trudny i będący zmorą dla niejednego ucznia – mianowicie: skuteczne uczenie się i szybkie zapamiętywanie.🧠 Mamy nadzieję, że nasi czytelnicy – i to nie tylko w obliczu widma klasyfikacji semestralnej – skorzystają z zawartych w gazetce rad – tym bardziej, że owe rady pochodzą od niewątpliwych autorytetów zakresie efektywnej nauki. Jedną z takich specjalistek jest pani Regina Bogaczyk – prodziekan WSB – Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie, z którą mieliśmy przyjemność przeprowadzić wywiad, a właściwie – arcymiłą i bogatą merytorycznie rozmowę.
Oprócz wywiadu w gazetce znalazło się też i miejsce dla stałych i dobrze znanych rubryk takich jak między innymi – kultowy już felieton, wyniki szkolnego ankietowania, a także tematycznie dobrany przepis kulinarny. By jakoś zrównoważyć ciężki temat nauki i uczenia się słów kilka poświęciliśmy też na chill – w tym głównie ten korytarzowy…🤙😆
Na koniec dodamy jeszcze tylko, że zainteresowanie tym pisemkiem po raz kolejny przerosło nasze oczekiwania i choć gazetkę dystrybuowaliśmy przede wszystkim w środę – to już w czwartek musieliśmy wykonać dodruk! Zostało raptem jeszcze kilka sztuk, które czekają w pokoju nauczycielskim.🫶👍👏
Redakcja
PS Na jednym ze zdjęć – członkowie zespołu redakcyjnego (niestety bez dwóch redaktorów).

ŻYCZLIWOŚĆ USKRZYDLA