„Echa Kojzarówki”

Trzeba przyznać, że kółko redakcyjne w tym roku wcale nie próżnowało. Wczoraj oddaliśmy do rąk naszych wiernych czytelników ostatni przed wakacyjną przerwą numer gazetki „Echa Kojzarówki”. Jak zawsze – znajdziecie w środku: bieżące wiadomości z życia szkoły, arcydokładne kalendarium, z którego między innymi dowiecie się za ile dni kończą się wakacje😊, a także zaskakujący za każdym razem felieton i wyniki ankiety. W tym numerze poznacie również zwyciężczynie naszego gazetkowego konkursu. Oprócz tego polecamy ciekawą lekturę dwóch wywiadów – z p. Lilianą Nowak – bibliotekarką oraz z p. asp. szt. Bernadetą Kiełkowską – dzielnicową rejonu naszej szkoły. A na deser – dosłownie przepis na orzeźwiające leśne lody domowej produkcji oraz w przenośni – porady dla początkujących wędkarzy.
Dziękujemy za dotychczasowe sugestie, komentarze i miłe recenzje i mamy nadzieję, że po wakacjach ruszymy z jeszcze większym zapałem do pracy i głowami pełnymi pomysłów!

Wizyta w przedszkolu