Dzień Pluszowego Misia

W miniony piątek Samorząd Uczniowski z okazji Dnia Pluszowego Misia zorganizował konkurs na najbardziej oryginalną maskotkę. 🐻🐵🐶🦊W szkole w tym dniu zaroiło się od misiów, małpek, ptaków, gryzoni itp. Ale wszystkie miały coś ze sobą wspólnego – były ulubionymi maskotkami naszych uczniów. Głosowanie odbyło się w dwóch etapach – pierwszym klasowym, drugim ogólnoszkolnym. I dziś podczas apelu rozwiązaliśmy konkurs i wręczyliśmy nagrody. I zdziwienia było co nie miara, bo pierwsze miejsce zajęła ryba Łukasza Gabzdyla z 8b, drugie miś gigant Adriana Gawlasa z 2a i trzecie chomik wyjadacz Sandry Niewdana z 2c. Zwycięskim pluszakom gratulujemy, a ich właścicielom tym bardziej. 👏👏Powiemy Wam coś w sekrecie, tylko ciii…🤫 – dorośli tez mają swoich ulubieńców z dzieciństwa 😉 i nie ma się co tego wstydzić.

Paczka na Kresy

ŻYCZLIWOŚĆ USKRZYDLA