👱🧑🧒👦🙍‍♂️🙎Dziś Dzień Chłopaka🙎🙍‍♂️👦🧒🧑👱
W naszej szkole nie zapomnieliśmy uczcić tego swieta🤩😊
Wszystkim chłopakom małym i dużym życzymy wszystkiego co najlepsze🤩😊
ILU DŻENTELMENÓW KAŻDY SIĘ DOLICZY, KIEDY TYLKO ZAJRZY DO ŚWIETLICY?
Na to pytanie z pogranicza matematyki i zasad dobrego wychowania próbowaliśmy odpowiedzieć w miniony piątek podczas świetlicowych obchodów dnia chłopaka. 👨‍🦰👦🧑Atrakcji w tym dniu było naprawdę sporo – i to nie tylko dla naszych małych mężczyzn. I tak największym zainteresowaniem cieszyły się pudła sensoryczne, w których ukryte były iście męskie akcesoria, a można było je odgadnąć wyłącznie przy pomocy dotyku.🤚🫲 Dodamy, że tymi „męskimi akcesoriami” okazały się być: hantel (czyli ciężarek gimnastyczny), krawat i …. pilot do telewizora.😊 Oprócz tego zarówno nasi chłopcy, jak i dziewczęta chętnie pozowali do zdjęć w typowo męskich stylizacjach -korzystając z przygotowanych w tym celu rekwizytów.🎩⛑️🧢👔🦺 W tym dniu każdy z odwiedzających świetlicę chłopców otrzymał – oprócz małej słodkości – specjalnie na tę okazję przygotowany zestaw „męskich kolorowanek”. A na koniec zaś wspólnie wybrano prawdziwych świetlicowych dżentelmenów, którymi okazali się w kolejności oddanych na nich głosów: Franek z 1b, Wojtek z 3a, Olaf z 4b i Ksawery z 2a.👏 Oby ich dżentelmeńska postawa była chętnie naśladowana przez innych świetlicowych podopiecznych😊.

Próbna ewakuacja

Wybory do Samorządu Uczniowskiego