Ach cóż to był za bal… 💃🕺
W minioną sobotę nasza szkoła tętniła życiem, bowiem Rada Rodziców wspólnie z nauczycielami przygotowała i zorganizowała szkolny bal karnawałowy.🥳 Było pięknie, kolorowo, tanecznie, smacznie i oczywiście z nagrodami. O wszystko zadbali rodzice, którzy całość tej imprezy sfinansowali.
Jesteśmy bardzo wdzięczni, że w tak miłej i sympatycznej atmosferze dzieci spędziły czas. Bal przebiegał w dwóch grupach wiekowych, najpierw bawili się uczniowie klas 1-4 a następnie klas 5-8. Tradycyjnie dla grupy najmłodszych odbył się bal przebierańców… pomysłowość przeszła wszelkie granice. Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, a w sposób szczególny Radzie Rodziców, którzy jak co roku dbają, aby tradycja balu była w naszej szkole pielęgnowana.
Dziękujemy!!!❤️❤️❤️

„Malujemy dla serca”