AKCJA CHARYTATYWNA

Od najbliższego poniedziałku startujemy z akcją charytatywną na rzecz absolwenta naszej szkoły Sebastiana Jochymskiego. 🥰
Zachęcamy do wsparcia naszej akcji!! WARTO POMAGAĆ!!🥰🤗
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „Rada Rodziców, Samorząd Uczniowski wraz z całą społecznością szkolną zachęcają wszystkich uczniów, by wrzucić do "skarbonki" co najmniej 5 zł, by pomóc koledze. POMAGANIE JEST GIT. TO NIE ŚCIEMA, ANI MIT PRZEKAŻ 15% PRZEKAŻ 1.5% pincrmy Sebastian Jochymski ပျ riedowladem dtnikap έτήοοy Mnich bokle 0000396361 -pod tym hasłem przez najbliższe 2 tygodnie w klasach będziemy zbierać pieniądze na leczenie starszego kolegi Sebastiana, który kiedyś tak takjak jak my, był uczniem naszej szkoły Sebastian Jochymski aczejolowy 15 5% podathu 0493551 Sebastian siepomaga.pl/sebastian-jochymski siepomaga sicpomaga.plsebagtian-jochymski”

WIOSENNE WARSZTATY

Gminny Konkurs Regionalny