150 LAT

🌹🌹🌹150 LAT🌹🌹🌹
Rok 2023 jest szczególnym rokiem dla całej społeczności Szkoły Podstawowej im. Pawła Kojzara w Mnichu i mieszkańców sołectwa, w związku z tym, że właśnie upływa 150 lat od założenia pierwszej szkoły na terenie Mnicha. I choć to ważne wydarzenie celebrować będziemy głównie jesienią, już dziś ogłaszamy rok 2023 ROKIEM JUBILEUSZOWYM.❤️
Planowana uroczystość będzie doniosłym wydarzeniem nie tylko dla całej naszej społeczności szkolnej, ale także i dla rzeszy absolwentów naszej placówki, jej licznych sympatyków tudzież dla całej lokalnej społeczności i władz samorządowych gminy Chybie. Warto nadmienić, że jednym z punktów obchodów jest zaprezentowanie nowego symbolu Szkoły Podstawowej im. P. Kojzara w Mnichu – sztandaru, który przyznany zostanie naszej szkole na podstawie Uchwały Rady Gminy. Obecnie realizować będziemy różnego rodzaju konkursy, zadania i projekty aktywizujące i edukujące uczniów, których celem będzie poznanie historii szkolnictwa w naszym sołectwie a także patrona szkoły.
Dziś, na głównej fasadzie budynku umieszczony został baner oznajmujący to wielkie i ważne wydarzenie. Postaramy się systematycznie przedstawiać Państwu relacje z obchodów naszego jubileuszu.
Zachęcamy do śledzenia naszych informacji.👭👬👫🧑‍🤝‍🧑🌹❤️

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „II w Mnichu 150 lat Szkolnictwa Szkoła Podstawowa im. Pawła Kojzara w Mnichu 1873- 2023 ®® é 7”

Czy znasz swoją małą ojczyznę?

Festiwal Kostki Rubika