‼‼TADAM😁 Nasi na podium‼🏆💪

Zakończyły się powiatowe eliminacje 43 Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. 🚴‍♀️🚴‍♂️W konkursie wzięło udział łącznie 30 drużyn reprezentujących szkoły z naszego powiatu. Powiatowy finał turnieju odbył się w czwartek 21 kwietnia 2022r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Ustroniu.
Turniej rozgrywano w dwóch grupach rywalizacyjnych: grupa I – uczniowie szkół podstawowych -rocznik 2010 i młodsi, grupa II – rocznik 2007 i młodsi.
Naszą szkołę reprezentowały 2 drużyny:
Grupa I
Amelia Kuboszek kl. 6a
Kornelia Zielińska kl. 6a
Kajetan Rajba kl. 6a
Jakub Lapczyk kl. 5b
Grupa II
Maria Gabryś kl. 8a
Kamila Nogawica kl.8a
Igor Tatar kl. 7b
Policjanci cieszyńskiego wydziału ruchu drogowego przeprowadzili dwa testy wiedzy oraz oceniali umiejętności jazdy na rowerze. 🚴‍♂️🚴‍♀️Eliminacje składały się z pisemnego sprawdzianu wiadomości (test z przepisów ogólnych i test skrzyżowania), jazdy sprawnościowej na rowerze (tor przeszkód i miasteczko rowerowe) oraz pierwszej pomocy przedmedycznej.
Ostatecznie po zaciętej rywalizacji z wyłonionych 12 drużyn ( po 6 reprezentujących grupę I i II) uczniowie naszej szkoły zajęli miejsca na podium: I miejsce🥇🏆 grupa młodsza a grupa starsza miejsce II.🥈🏆 Dodatkowo Kajetan Rajba z kl. 6a został najlepszym zawodnikiem indywidualnym w grupie I.👏👏
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!👏👏
Trzymamy kciuki za grupę I✊✊ która będzie nas reprezentować już za tydzień w etapie wojewódzkim.

Sukces Niny